MBA Grup Savunma Teknolojileri Limited Şirketi, Türkiye'nin önde gelen savunma firmalarından biridir. Firmamız Türk Silahlı Kuvvetleri, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Savunma Sanayi için ana malzeme, silah, mühimmat, araç ve bunlara ait yedek parça tedariki, bakım onarımı ve Entegre Proje Yönetimi konularında faaliyet göstermektedir.

MBA, 30 yıllık deneyimli yönetici kadrosu, etkin proje müdürleri ve çalışanları ile savunma sanayi, emniyet ve güvenlik konularında sıfır hata ile çalışmayı hedeflemiştir.

MBA, konusunda Türkiye'yi bütün kurumlarıyla geleceğin teknolojilerine taşımayı kendine görev olarak belirlemiştir. MBA, başarıyı ve gelişmeyi sürekli kılabilmeyi ve daha iyi hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir. Bunu da nitelikli insan kaynağı dürüstlük politikası ile sağlayacağının bilincindedir.

Entegre proje sistem ve hizmet alımı proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri kapsamında, ileri teknoloji içeren ve uzun süreli savunma ve güvenlik projelerinde, proje yönetimi hizmetleri, tedarik projeleri danışmanlığı sağlanmaktadır.

MBA, Milli Savunma Bakanlığı, İç İşleri Bakanlığı, Savunma Sanayi Başkanlığı, Birleşmiş Milletler ve NATO İkmal ve Tedarik Ajansı (NSPA) kaynak arşivlerinde kayıtlı tedarikçi olup bugüne kadar sağladığı ürün ve hizmetlerde herhangi bir sorun yaşanmamıştır. NATO CAGE kodu: TG301.

MİSYONUMUZ, VİZYONUMUZ, HEDEFLERİMİZ

MİSYONUMUZ 

  • Türk Savunma Sanayiinin lider firmalarından biri olarak savunma ürün ve hizmetlerinin üretim, tedarik ve dağıtımında uzun vadeli başarı temel misyonumuzdur. Misyonumuzu yerine getirme sürecinde: 
  • Ürün ve hizmeti sunduğumuz son kullanıcı ile  uzun vadeli ve kazan-kazan ortaklık tesis etmek,. 
  • Değişim ve yeniliklere açık olmak,
  • Kaliteden ödün vermemek,
  • Dürüst ve saygılı olmak,
  • Mükemmeliyetçi bir anlayışla çalışmak her zaman prensibimiz olmuştur.

VİZYONUMUZ 

Değişen  hayat şartları ve buna bağlı değişen teknolojik ortama uygun olarak ürün ve hizmet sunmak ve bu maksatla sürekli sektörün önünde yer alabilecek yeni ve yaratıcı fikirler üzerinde çalışmaktır. 

HEDEFLERİMİZ

  • Türkiye'de ve uluslararası alanda yeni ve gelişen savunma projelerine katılmak,
  • Sürdürülebilir ve yüksek teknolojiye dayalı kaliteli hizmetler sunmak.
  • Yeni üretim kaynakları ile yeni ortak girişimlerde bulunmak, gelişerek güçlü ve güvenilir savunma firması olmak.